Wachlarze rozkładane

Wachlarze rozkładane

Wachlarze rozkładane wykonujemy z częścią drukowaną z płótna syntetycznego. Wachlarze rozkładane z nadrukiem wykonujemy w czterech wielkościach - wielkiej, dużej, średniej i małej. Wersja wielka wachlarza rozkładanego (WRP) ma wymiar 31,5 cm oraz składa się z trzynastu patek. Po rozłożeniu wachlarz rozkładany wielki ma rozmiar 57,5 cm. Wersja duża wachlarza rozkładanego ( WRP ) ma wymiar 23,0 cm oraz składa się z czternastu patek. Wersja średnia wachlarza rozkładanego ( WRPS ) ma wymiar 19,7 cm i składa się z czternastu patek. Wersja mała wachlarza rozkładanego ( WRPM ) ma wymiar 15,7 cm i składa się z trzynastu patek. Wachlarz rozkładany mały trzynastopatkowy ( WRP52 - WRP55 ) może, po rozłożeniu, służyć jako bibelot stojący na biurku. Wykonujemy również mniejsze wersje dziesięciopatkowe wachlarzy rozkładanych małych. Wykonujemy również wachlarze rozkładane w wersji z uchwytem do trzymania lub powieszenia wachlarza reklamowego na ścianie. Wówczas wachlarz składany ma odpowiednio - dwanaście, trzynaście i dziewięć patek. Nadruk na wachlarzach reklamowych wykonany jest na płótnie syntetycznym. Nadruk wachlarza składanego jest jednostronny oraz dwustronny - na życzenie klienta. Wykonujemy go na płótnie syntetycznym. Nadruk na wachlarzu rozkładanym umieszczony jest na całej powierzchni części płóciennej. Wachlarz rozkładany złożony jest z plastikowych patek, połączonych ozdobną śrubką oraz z części drukowanej na płótnie. Po złożeniu wachlarz składany mieści się do damskiej torebki. Wachlarz reklamowy składany może być atrakcyjnym gadżetem podczas imprez masowych i eventów. Wykonujemy następujące wersje kolorystyczne wachlarzy z nadrukiem: biały, czarny, czerwony, purpurowy, różowy, seledynowy, zielony, błękitny, chabrowy, żółty, pomarańczowy. Wachlarze reklamowe z kolorowymi patkami wykonujemy tylko w wersji dużej, czternastopatkowej. Minimalne zamówienie wachlarza rozkładanego z nadrukiem, wykonywanego przez Internetowe Imperium wynosi 100 sztuk. Wachlarz składany z nadrukiem pakowany jest w pudełka zbiorcze. Każdy wachlarz rozkładany pakowany jest w osobny kartonik. Możliwe jest oznakowanie kartonika, za osobną opłatą.
Wachlarze rozkładane ekologiczne
Wachlarz rozkładany ekologiczny (WRP eko) produkujemy z kartonowych patek, połączonych ozdobną śrubką oraz części drukowanej wykonanej z płótna syntetycznego lub papieru kredowanego. Wachlarze ekologiczne z nadrukiem wykonujemy w dwóch wielkościach - wielkiej i dużej. Wersja wielka wachlarza rozkładanego (WRP eko) ma wymiar 31,5 cm oraz składa się z trzynastu patek. Po rozłożeniu wachlarz rozkładany wielki ma rozmiar 57,5 cm. Wersja duża wachlarza rozkładanego ( WRP eko ) ma wymiar 23,0 cm oraz składa się z dwunastu patek. Wachlarze rozkładane ekologiczne mogą posiadać nadruki na patkach. Na patkach okładkowych wachlarza ekologicznego, można nadrukować logotypy klienta. Wachlarze ekologiczne produkujemy również z patek drewnianych, połączonych metalowym nitem lub ozdobną śrubką oraz części drukowanej wykonanej z płótna syntetycznego lub papieru kredowego. Wachlarze drewniane wykonujemy w dwóch wielkościach - dużej i małej. Wielkości duże wykonujemy w wersji piętnastopatkowej i dwunastopatkowej. Wersja mała wachlarza rozkładanego ( WRP eko ) ma wymiar 16,0 cm oraz składa się z dwunastu patek.
Wachlarze rozetowe
Wachlarze rozetowe wykonujemy z patek plastikowych i drewnianych. Wachlarze rozetowe rozetowe wykonujemy z częścią drukowaną z płótna syntetycznego. Wachlarze rozetowe z nadrukiem, w postaci złożonej mają wymiar 23 cm oraz składają się z dwunastu patek. Po rozłożeniu wachlarz rozetowy ma rozmiar 30 cm x 36 cm. Wachlarze rozetowe są unikalnym gadżetem. Składają się z dziesięciu małych patek oraz z dwóch dużych patek. W czasie rozkładania dwie duże patki dokonują obrotu o 180 stopni tworząc rączkę wachlarza rozetowego. Płótno wachlarza rozetowego po rozłożeniu tworzy pełne koło z patkami w części środkowej. Nadruk jest możliwy na pełnej części kołowej wachlarza rozetowego.
Kołatki kibica
Wariantem wachlarza rozkładanego jest wachlarz pełniący również funkcje kołatki kibica (WRK). Kołatka kibica wykonywana jest z kartonową częścią drukowaną. Wachlarze reklamowe - kołatka kibica, wykonujemy w trzech wielkościach - dużej, średniej i małej. Wachlarz rozkładany z nadrukiem po złożeniu staje się kołatką kibica. Można nią wystukiwać różne rytmy uderzając o dłoń. Wachlarz rozkładany - kołatka kibica składa się z czterech plastikowych patek. Nadruk na wachlarzu reklamowym kartonowym - kołatka kibica jest jednostronny. Wachlarz reklamowy składany - kołatka kibica może być atrakcyjnym gadżetem podczas imprez masowych i eventów. Minimalny nakład wachlarzy rozkładanych - kołatka kibica wynosi 100 sztuk. Kołatka kibica jest gadżetem ekologicznym niecałkowicie. Posiada plastikowe patki będące ważnym elementem konstrukcyjnym.