Ekologia nie musi być droga

Poniżej przedstawiamy gadżety ekologiczne całkowicie.

Gadżety ekologiczne

Poniżej przedstawiamy gadżety ekologiczne niecałkowicie.

daszki z gumką

Daszki z gumką

Daszki kartonowe z gumką wykonujemy z kartonu 250 g. Jesteśmy w stanie wykonać daszek papierowy, w dowolnym, wymyślonym przez Państwa kształcie. Gumka przy daszkach reklamowych zakończona jest skuwkami. Wykonujemy daszki reklamowe w minimalnym nakładzie 100 sztuk. Daszki reklamowe z nadrukiem są ważnym elementem imprez plenerowych i eventów

chorągiewki papierowe

Chorągiewki papierowe

Chorągiewki papierowe z nadrukiem wykonujemy z papieru kredowego 135 g. Nadruk na chorągiewkach reklamowych jest dwustronny. Długość patyczka wynosi 36 cm. Chorągiewki papierowe z nadrukiem pakowane są w kartony zbiorcze po 1000 sztuk. Możesz zamówić minimalną ilość - 100 sztuk chorągiewek z nadrukiem. Na życzenie klienta możemy wykonać chorągiewki kształtowe.

wiatraczki papierowe

Wiatraczki papierowe

Wiatraczki papierowe wykonujemy z papieru kredowego 200 g. Konstrukcja wiatraczka papierowego jest chroniona patentem. Wiatraczek z nadrukiem dostarczany jest w formie złożonej. Plastikowy patyczek o długości 40 cm wkładany jest do plastikowego trzpienia. Jesteśmy w stanie wykonać wiatraczek reklamowy w dowolnym, wymyślonym przez Państwa kształcie, mieszczącym się w kwadracie o boku 17 cm.

Gadżety ekologiczne

maski kartonowe

Maski kartonowe

wachlarze ekologiczne

Wachlarze ekologiczne

Wachlarze składane kartonowe

maski przestrzenne

Maski przestrzenne

Zmiana koloru

Zmiana czcionki i koloru czcionki

Zmiana koloru tła pod tekstem