Wachlarze reklamowe

Wachlarze reklamowe

Wachlarze reklamowe wykonujemy w kilku wariantach produkcyjnych tj.
Wachlarze rozkładane
Wachlarze rozkładane wykonujemy z częścią drukowaną z płótna syntetycznego. Wachlarze rozkładane z nadrukiem wykonujemy w czterech wielkościach - wielkiej, dużej , średniej i małej. Wersja wielka wachlarza rozkładanego (WRP) ma wymiar 31,5 cm oraz składa się z trzynastu patek. Po rozłożeniu wachlarz rozkładany wielki ma rozmiar 57,5 cm. Wersja duża wachlarza rozkładanego ( WRP ) ma wymiar 23,0 cm oraz składa się z czternastu patek. Wersja średnia wachlarza rozkładanego ( WRPS ) ma wymiar 19,7 cm i składa się z czternastu patek. Wersja mała wachlarza rozkładanego ( WRPM ) ma wymiar 15,7 cm i składa się z trzynastu patek. Wachlarz rozkładany mały trzynastopatkowy ( WRP52 - WRP55 ) może, po rozłożeniu, służyć jako bibelot stojący na biurku. Wykonujemy również mniejsze wersje dziesięciopatkowe i siedmiopatkowe wachlarzy rozkładanych, w czterech w/w wielkościach. Wykonujemy również wachlarze rozkładane w wersji z uchwytem do trzymania lub powieszenia wachlarza reklamowego na ścianie. Wówczas wachlarz składany ma odpowiednio - dwanaście, trzynaście, dziewięć i sześć patek. Nadruk na wachlarzach reklamowych wykonany jest na płótnie syntetycznym. Nadruk wachlarza składanego jest jednostronny oraz dwustronny - na życzenie klienta. Wykonujemy go na płótnie syntetycznym. Nadruk na wachlarzu rozkładanym umieszczony jest na całej powierzchni części płóciennej. Wachlarz z nadrukiem złożony jest z plastikowych patek, połączonych ozdobną śrubką oraz z części drukowanej na płótnie. Po złożeniu wachlarz składany mieści się do damskiej torebki. Wachlarz reklamowy składany może być atrakcyjnym gadżetem podczas imprez masowych i eventów. Wykonujemy następujące wersje kolorystyczne wachlarzy rozkładanych: biały, czarny, czerwony, purpurowy, różowy, seledynowy, zielony, błękitny, chabrowy, żółty, pomarańczowy. Wachlarze reklamowe z kolorowymi patkami w ilościach do 1000 sztuk wykonujemy tylko w wersji dużej, czternastopatkowej. Powyżej 1000 sztuk możliwe jest wykonanie w każdym wariancie wielkościowym i kolorystycznym. Minimalne zamówienie wachlarza z nadrukiem wykonywanego przez Internetowe Imperium wynosi 100 sztuk. Wachlarz składany z nadrukiem pakowany jest w pudełka zbiorcze. Każdy wachlarz rozkładany pakowany jest w osobny kartonik. Możliwe jest oznakowanie kartonika.
Wachlarze rozkładane ekologiczne
Wachlarz rozkładany ekologiczny (WRP eko) złożony jest z kartonowych patek, połączonych ozdobną śrubką oraz części drukowanej wykonanej z płótna lub papieru kredowanego. Wachlarze ekologiczne z nadrukiem wykonujemy w czterech wielkościach - wielkiej, dużej , średniej i małej. Wersja wielka wachlarza rozkładanego (WRP eko) ma wymiar 31,5 cm oraz składa się z trzynastu patek. Po rozłożeniu wachlarz rozkładany wielki ma rozmiar 57,5 cm. Wersja duża wachlarza rozkładanego ( WRP eko ) ma wymiar 23,0 cm oraz składa się z dwunastu patek. Wersja średnia wachlarza rozkładanego ( WRPS eko ) ma wymiar 19,7 cm i składa się z dwunastu patek. Wersja mała wachlarza rozkładanego ( WRPM eko ) ma wymiar 15,7 cm i składa się z dwunastu patek. Wachlarz rozkładany mały dwunastopatkowy może, po rozłożeniu, służyć jako bibelot stojący na biurku. Wachlarze rozkładane ekologiczne mogą posiadać nadruki na patkach. Na patkach okładkowych wachlarza ekologicznego, można nadrukować logotypy klienta.
Wachlarze składane
Wachlarze składane kartonowe wykonujemy z kartonu kredowanego 220 g. Nadruk wachlarza składanego jest dwustronny. Nadruk na wachlarzu składanym możemy tak zaprojektować, żeby składał się w jedną całość po złożeniu patek wachlarza kartonowego. Wachlarz składany składa się z kilku elementów połączonych ze sobą na stałe. Po złożeniu wachlarz składany zmieści się do kieszeni spodni lub do damskiej torebki. Wachlarze składanegadżetem ekologicznym niecałkowicie. Posiadają metalowy nit, który jest ważnym elementem konstrukcyjnym.
Wachlarze kartonowe
Wachlarze kartonowe wykonujemy z kartonu 250 g . Nadruk wachlarza kartonowego jest dwustronny. Wachlarz kartonowy z nadrukiem posiada plastikową raczkę. Jesteśmy w stanie wykonać wachlarz reklamowy w dowolnym kształcie, wg Państwa życzenia. Wachlarz papierowy jest gadżetem ekologicznym w wersji z rączką kartonowa.
Wachlarze rozkładane kartonowe
Wachlarze rozkładane kartonowe wykonujemy z kartonu kredowanego 220 g. Nadruk wachlarza rozkładanego jest dwustronny. W standardzie produkujemy wachlarze rozkładane kartonowe duże i małe. Duże wachlarze kartonowe mają wysokość 23,8 cm. Małe wachlarze rozkładane kartonowe mają wysokość 17,7 cm. Kształt wachlarza rozkładanego możemy tak zaprojektować, żeby w linii brzegowej zawierał kształt Państwa produktu. Wachlarz rozkładany składa się z kilku elementów - tzw. płatków. W standardzie posiadamy wachlarze rozkładane kartonowe dziewięcioplatkowe, sześciopłatkowe i czteropłatkowe. Po złożeniu wachlarz rozkładany kartonowy mieści się do kieszeni spodni lub do damskiej torebki. Możemy wykonać wachlarz reklamowy rozkładany w wielkości wg Państwa życzenia. Wachlarz reklamowy rozkładany może być atrakcyjnym gadżetem podczas imprez masowych i eventów. Może służyć również jako odstresowująca zabawka w dłoniach bardziej nerwowych użytkowników. Minimalne zamówienie wachlarza rozkładanego kartonowego z nadrukiem wykonywanego przez Internetowe Imperium wynosi 250 sztuk. Wachlarze rozkładane kartonowe są gadżetem ekologicznym.
Kołatka kibica
Wachlarz rozkładany z nadrukiem - kołatka kibica wykonywany jest z kartonową częścią drukowaną. Kołatki kibica wykonujemy w trzech wielkościach - dużej, średniej i małej. Wachlarz rozkładany z nadrukiem po złożeniu staje się kołatką kibica. Można nią wystukiwać różne rytmy uderzając o dłoń. Kołatka kibica składa się z czterech plastikowych patek. Nadruk na kołatce kibica jest jednostronny. Wachlarz reklamowy składany - kołatka kibica może być atrakcyjnym gadżetem podczas imprez masowych i eventów. Minimalny nakład wachlarzy rozkładanych - kołatka kibica wynosi 100 sztuk. Kołatka kibica jest gadżetem ekologicznym niecałkowicie. Posiada plastikowe patki będące ważnym elementem konstrukcyjnym. Dokładne opisy wachlarzy reklamowych znajdują się na poszczególnych podstronach naszego serwisu.