Wachlarze polskie

Wachlarze polskie

Wachlarze polskie są polskim wyrobem przeznaczonym na rynek reklamowy i pamiątkowy. W powszechnym użyciu znane są wachlarze chińskie, japońskie i hiszpańskie. Wachlarze polskie są autorskim pomysłem Internetowego Imperium. Wachlarze polskie wykonujemy z częścią drukowaną z płótna syntetycznego. Wachlarze polskie wykonujemy w czterech wielkościach - wielkiej, dużej , średniej i małej. Wersja wielka wachlarza rozkładanego (WRP) ma wymiar 31,5 cm oraz składa się z trzynastu patek. Po rozłożeniu wachlarz rozkładany wielki ma rozmiar 57,5 cm. Wersja duża wachlarza rozkładanego ( WRP ) ma wymiar 23,0 cm oraz składa się z czternastu patek. Wersja średnia wachlarza rozkładanego ( WRPS ) ma wymiar 19,7 cm i składa się z czternastu patek. Wersja maławachlarza rozkładanego ( WRPM ) ma wymiar 15,7 cm i składa się z trzynastu patek. Wachlarz rozkładany mały trzynastopatkowy ( WRP52 - WRP55 ) może, po rozłożeniu, służyć jako bibelot stojący na biurku. Wykonujemy również mniejsze wersje dziesięciopatkowe wachlarzy rozkładanych. Wykonujemy również wachlarze rozkładane w wersji z uchwytem do trzymania lub powieszenia wachlarza reklamowego na ścianie. Wówczas wachlarz składany ma odpowiednio - dwanaście, trzynaście, dziewięć i sześć patek. Nadruk na wachlarzach reklamowych wykonany jest na płótnie syntetycznym. Nadruk wachlarza składanego jest jednostronny oraz dwustronny - na życzenie klienta. Wykonujemy go na płótnie syntetycznym. Nadruk na wachlarzu rozkładanym umieszczony jest na całej powierzchni części płóciennej. Wachlarz rozkładany złożony jest z plastikowych patek, połączonych ozdobną śrubką oraz z części drukowanej na płótnie. Po złożeniu wachlarz składany mieści się do damskiej torebki. Wachlarz reklamowy składany może być atrakcyjnym gadżetem podczas imprez masowych i eventów. Wykonujemy następujące wersje kolorystyczne wachlarzy rozkładanych: biały, czarny, czerwony, purpurowy, różowy, seledynowy, zielony, błękitny, chabrowy, żółty, pomarańczowy. Wachlarze reklamowe z kolorowymi patkami wykonujemy tylko w wersji dużej, czternastopatkowej. Minimalne zamówienie wachlarza z nadrukiem wykonywanego przez Internetowe Imperium wynosi 100 sztuk. Wachlarz składany z nadrukiem pakowany jest w pudełka zbiorcze. Każdy wachlarz z nadrukiem pakowany jest w osobny kartonik. Możliwe jest oznakowanie kartonika.
Wachlarze rozkładane ekologiczne
Wachlarz rozkładane ekologiczne (WRP eko) wykonujemy z patek kartonowych oraz z patek drewnianych. Wachlarz rozkładany ekologiczny (WRP eko) złożony jest z kartonowych patek, połączonych ozdobną śrubką oraz części drukowanej wykonanej z płótna lub papieru kredowanego. Wachlarz drewniany złożony jest z drewnianych patek, połączonych metalowym nitem lub ozdobną śrubką. Wachlarze drewniane wykonujemy dwóch wielkościach - dużej i małej. Wachlarze drewniane duże składają się z piętnastu lub dwunastu patek. Wachlarze drewniane małe składają się z dwunastu patek. Wachlarze drewniane małe mają wielkość 16 cm. Wachlarze ekologiczne z kartonowymi patkami wykonujemy w dwóch wielkościach - wielkiej i dużej. Wersja wielka wachlarza rozkładanego (WRP eko) ma wymiar 31,5 cm oraz składa się z trzynastu patek. Po rozłożeniu wachlarz rozkładany wielki ma rozmiar 57,5 cm. Wersja duża wachlarza rozkładanego ( WRP eko ) ma wymiar 23,0 cm oraz składa się z dwunastu patek. Wachlarze rozkładane ekologiczne mogą posiadać nadruki na patkach. Na patkach okładkowych wachlarza ekologicznego, można nadrukować logotypy klienta.
Wachlarze rozetowe
Wachlarze rozetowe wykonujemy z patek plastikowych i drewnianych. Wachlarze rozetowe rozetowe wykonujemy z częścią drukowaną z płótna syntetycznego. Wachlarze rozetowe z nadrukiem, w postaci złożonej mają wymiar 23 cm oraz składają się z dwunastu patek. Po rozłożeniu wachlarz rozetowy ma rozmiar 30 cm x 36 cm. Wachlarze rozetowe są unikalnym gadżetem. Składają się z dziesięciu małych patek oraz z dwóch dużych patek. W czasie rozkładania dwie duże patki dokonują obrotu o 180 stopni tworząc rączkę wachlarza rozetowego. Płótno wachlarza rozetowego po rozłożeniu tworzy pełne koło z patkami w części środkowej. Nadruk jest możliwy na pełnej części kołowej wachlarza rozetowego.